Īpašumu tirdzniecība
Dzīvokļi
Mājas un villas
Lauku mājas
Jaunie projekti
Investīciju projekti
Meklēt pēc pilsētām
Aglientu
Arzachena
Badesi
Bortigiadas
Bosa
Bulzi
Castelsardo
Costa Paradiso
Palau
San Teodoro
Valledoria
Viddalba
News
Informācija
Par mums
Par Sardīniju
Kā mūs atrast
Nekustamo īpašumu īre
Dzīvokļi
Viesnīcas
Bed&Breakfast
Lauku mājas
Villas
Pilsētu apraksti
Sardīnija
Share Homes in Sardinia on Facebook
HomesinSardinia on Twitter
>>/

Jūs sapņojiet iegādāties īpašumu vai izīrēt dzīvokli Sardīnijā, mūsu mājas lapā Homesinsardinia.com Jūs atradīsiet vislielāko izvēli dažādiem mūsu piedāvājumiem!!!


Castelsardo Euro 148.000 - Pārdod dzīvokli Sardīnijā, pilsētā Castelsardo. Pavisam jauns dzīvojamais komplekss. Tam ir atsevišķa ieeja, atrodas 2.stāvā. Ir skats uz ostu un uz jūru. Tam ir viesistaba ar virtuvi, 2 guļamistabas, vannas istaba ar duškabīni. Viena veranda ar...........

 


Pārdod villu Valledorijā, Sardīnijā – Eur 260.000 – Villa atrodas S.Pietro pie jūras. Villa ir viena no 3 blakus esošajām (trifamiliare). Ir plaša dzīvojamā istaba ar iebūvētu virtuvi, 2 guļamistabas, vannas istaba, veranda, neliels dārzs, plus 35 kv.m.pagrabs.

 


  Pārdod dzīvokli Badesi, Sardīnijā – Eur 135.000 - ciematā pie jūras, kas saucas "Baia delle Mimose". Pavisam nesen izremontēts dzīvoklis atrodas 2.stāvā un tam ir atsevišķa ieeja. Dzīvoklī ir viesistaba ar iebūvētu virtuvi, ēdamais galds, ledusskapis, TV. 

 


  Pārdod māju Valledorijā, Sardīnijā – Eur 135.000 - Pārdod rindu māju Sardīnijā, La Ciaccia (Valledorijā). Ir atsevišķa ieeja, viesistaba ar virtuvi, 2 vannas istabas, 2 guļamistabas , veranda, piemājas dārzs. 

 


 

Ja jūs domājiet iegādāties māju, dzīvokļi, zemes gabalu, villu vai jebkuru citu īpašumu Sardīnijas ziemeļos, nekustamo īpašumu aģentūra“Homes in Sardinia” priecāsies Jums palīdzēt.

Mūsu aģentūra darbojas jau sešus gadus nekustamo īpašumu jomā. Mēs strādājam Sardīnijas ziemeļu pusē, piemēram, Castelsardo, Costa Paradiso, Badesi, Viddalba un Valledoria, kur atrodas mūsu galvenais birojs.

“Homes in Sardinia” piedāvā visiem tiem, kas vēlas pārdot savu īpašumu plašu atpazīstamību internata tīklā. Mēs piedāvājam reklamēt Jūsu īpašumu lielākajos nekustamo īpašumu portālos Itālijā.
Aģentūra ir izstrādājusi daudz biznesa kontaktus ar ārvalstu uzņēmumiem tādās valstīs kā Anglijā, Īrijā, Vācijā, Francijā, Beļģijā, Krievijā, Latvijā, Spānijā.
Mājas lapa www.islacerdena.es piedāvā plašu klāstu ar nekustamiem īpašumiem spāņu valodā. Mūsu kompānija nesen atvēra biroju Čehijā  www.italresidence.com , kas atrdoas Laveno Mobello (VA). 
Nekustamo īpašumu aģentūra “Homes in Sardinia” sāka nodarboties ar dzīvokļu, viesnīcu, B&B īri. Tādēļ, ja vēlaties īzīrēt dzīvokli vai vasarnīcu Sardīnijā, sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim atrast pareizo risinājumu Jūsu neaizmirstamajām vasaras brīvdienām Sardīnijā. 

 Homes in sardinia Real Estate di Francesco Mele - Corso Europa N°102 Valledoria (SS) - Sardinia Italy - Iscrizione  al R.E.A. SS-164376  - P.Iva 02277510901
Tel. +39 079582186- Mob. + 39 3457001831 - E-mail: info@homesinsardinia.com - Copyright 2010
Credits