Nemovitosti na prodej
Apartmány
Domy a Vily
Venkovské domy
Nový Projekt
Investice
Informace
O Nás
Sardinie
kde jsme
Kontakt
Destinace
Badesi
Na prodej v Badesi
Castelsardo
Na prodej v Castelsardu
Costa Paradiso
Na prodej v Costa Paradiso
Valledoria
Na prodej v Valledoria
Viddalba
Na prodej v Viddalba
News
Nemovitosti k pronájmu
Apartmany
Hotel
Bed And Breakfast
Aktivity
Share Homes in Sardinia on Facebook
HomesinSardinia on Twitter
>>/

Pokud jste snili o tom, koupit si nebo pronajmout nemovitost na Sardínii, Homes in Sardinia nabízí nejširší nabídku domů a vil na tomto nádherném ostrově!


LU BAGNU, CASTELSARDO- Euro 99.000 - Nový komplex v Lu Bagnu, Castelsardo. Jedno nebo dvoulůžkové apartmány, sdílený bazén, pouze 500 m od moře. Rezervace 5.000 Euro. Lu Bagnu je 60 km od letiště v Algheru a 34 km od přístavu v Porto Torres.   

 


COSTA PARADISO (OT) -Vila na Costě Paradiso. Vila se skládá ze 4 ložnic, 3 koupelen, obývacího pokoje s kuchyní, plně zařízen, vlastní zahrada, garáž, veranda, barbeque.  

 

 


COSTA PARADISO (OT)Krásná vila na Costě Paradiso.  Vila se skládá z 4 ložnic, 5 koupelen, haly, jídelny, kuchyně, sklepení, velké terasy s výhledem na moře. Garáž. Bazén.

 

 Společnost Homes in Sardinia poskytuje služby při hledání realit na Sardínii.
Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám rádi pomůžeme s výběrem nemovitosti na Sardinii, ať už hledáte dům, apartmán, pozemek nebo vilu na severu Sardínie.
Naše agentura se v oblasti realit pohybuje šest let a působí v městech Castelsardo, Costa Paradiso, Badesi, Viddalba a Valledoria, kde má sídlo naše kancelář.
Naše nabídka zahrnuje i pomoc při zprostředkování prodeje. Spolupracujeme s ostatními společnostmi v cizině, jako je Anglie, Irsko, Německo a německy mluvící země, Francie a Belgie, Rusko, Lotyšsko a Španělsko, kde jsme právě spustili nové webové stránky www.islacerdena.es a naše sesterská společnost otevřela novou kancelář v České republice www.movetosardinia.com Od roku 2010 nabízíme služby při zprostředkování pronájmu, pokud si tedy chcete pronajmout apartmán, kontaktujte nás, abychom pro Vás našli to nejlepší.Homes in sardinia Real Estate di Francesco Mele - Corso Europa N°102 Valledoria (SS) - Sardinia Italy - Iscrizione  al R.E.A. SS-164376  - P.Iva 02277510901
Tel. +39 079582186- Mob. + 39 3457001831 - E-mail: info@homesinsardinia.com - Copyright 2010
Credits